D.U.K. Konkursas "Mano svajonių namai"

Užduoti klausimai dėl konkurso nuostatų ir patikslinimas:

1) Ar galima kurti savo svajonių miestą, neatsižvelgiant į tai, kurioje mūsų miestelio vietoje jie stovėtų? Prieš tai apžiūrėtume, kaip mūsų miestelyje atrodo tie pastatai, tačiau sukurtume, kaip mes pagal save viską išdėstytume?

Atsakymas: Taip, tikrai galite taip kurti! Bus labai įdomu pamatyti, kaip vaikai norėtų pagal save suplanuoti savo miestą, nes iš tiesų (ypač anksčiau) projektuojant miestus dažniausiai atsižvelgiama tik į suaugusiųjų poreikius ir ergonomiką. Tad jauskitės drąsiai siūlydami savo idėjas!

Dėl trimačio pastato vaizdo ir 4.4 punkto.

1) Taisyklėse parašyta, kad projektuose turi būti pavaizduoti pasirinkto objekto trimatis vaizdas ir aukštų planai (arba miesto/ kito kraštovaizdžio tipo ar jo dalies planas). Gal galite paaiškinti šią skiltį plačiau? Jei mes piešiame ant didelio lapo, ar tikrai reikia pateikti trimatį vaizdą?

Atsakymas: Aukštų planai ir trimatis vaizdas yra tinkami, pavyzdžiui, vieno pastato projektui. Jei kuriate miestą, galima vaizduoti tik jo planą.

2) Ar tikrai I ir II grupės amžiaus vaikams reikia pateikti trimatį pastato vaizdą?

Atsakymas: Patiksliname, kad šių grupių vaikams galima pateikti ne trimatį vaizdą, o pavaizduoti, kaip jų sukurtas pastatas atrodys erdvėje ar pasirinktoje aplinkoje (gal tai esama vieta mieste, o gal sukurta nauja aplinka). Jei planuojate ne vieną pastatą, o, pavyzdžiui, miesto dalį, galima vaizduoti tos dalies planą.

3) Ar būtina pagaminti maketą?

Atsakymas: Patiksliname, kad maketo gaminti nebūtina (gali būti tik piešiniai).

Dėl dalyvių amžiaus.

1) Norėjau pasiklausti, ar konkurse gali dalyvauti 4 m. vaikas? Mačiau nuostatuose, kad amžiaus grupė yra 6-10 m. Bet mano sūnui labai patinka piešti įvairius kompleksus. Jis labai norėtų dalyvauti šiame konkurse.

Atsakymas: Šis festivalis skirtas įvairaus amžiaus vaikams, tad tikrai nekyla ranka nei vienam vaikučiui pasakyti ne 😊 kviečiame prisijungti ir mažuosius!